Vlak Os 8722 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 22.06 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 22.11 | 22.12 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 22.17 | 22.17 | |||
Hrdlořezy | 22.20 | 22.20 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 22.22 | 22.22 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 22.24 | 22.25 | 3 | ||
Majdalena | 22.31 | 22.31 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 22.34 | 22.34 | |||
Třeboň lázně | 22.41 | 22.41 | |||
Třeboň | 22.43 | 22.44 | 2 | ||
Lužnice | 22.49 | 22.49 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Frahelž | 22.57 | 22.57 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 23.01 | 23.01 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.06 | 2 |
jede v , nejede 31.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci