Vlak Os 8714 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 15.06 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 15.17 | 15.17 | |||
Hrdlořezy | 15.20 | 15.20 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Majdalena | 15.30 | 15.31 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 15.34 | 15.34 | |||
Třeboň lázně | 15.41 | 15.41 | |||
Třeboň | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
Lužnice | 15.49 | 15.49 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 15.53 | 15.57 | 2 | ||
Frahelž | 16.00 | 16.00 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 16.04 | 16.04 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.09 | 2 |
jede v a ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci