R 871 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 13.40 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.47 | 13.57 | 3 jižní část | ||
Praha-Libeň | 14.03 | 14.04 | 3 | ||
Kolín | 14.36 | 14.38 | 2 | ||
Přelouč | 14.52 | 14.53 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.02 | 15.07 | 4 | ||
Choceň | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 15.36 | 15.36 | 1 | ||
Česká Třebová | 15.45 | 15.46 | 4 | ||
Svitavy | 15.56 | 16.02 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Letovice | 16.21 | 16.22 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 16.30 | 16.31 | 1/3 | ||
Blansko | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.02 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci