Vlak Os 8708 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 9.10 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 9.15 | 9.16 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 9.21 | 9.21 | |||
Hrdlořezy | 9.23 | 9.23 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 9.26 | 9.26 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 9.28 | 9.28 | 3 | ||
Majdalena | 9.34 | 9.35 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 9.38 | 9.38 | |||
Třeboň lázně | 9.45 | 9.45 | |||
Třeboň | 9.47 | 9.50 | 2 | ||
Lužnice | 9.55 | 9.55 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Frahelž | 10.03 | 10.03 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 10.07 | 10.07 | |||
Veselí nad Lužnicí | 10.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci