Vlak Os 8701 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 4.29 | 2 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 4.34 | 4.34 | |||
Frahelž | 4.37 | 4.37 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 4.41 | 4.41 | 2 | ||
Lužnice | 4.46 | 4.46 | |||
Třeboň | 4.50 | 4.52 | 2 | ||
Třeboň lázně | 4.54 | 4.54 | |||
Majdalena zastávka | 5.01 | 5.01 | |||
Majdalena | 5.04 | 5.04 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 5.10 | 5.10 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 5.12 | 5.12 | |||
Hrdlořezy | 5.15 | 5.15 | |||
Dvory nad Lužnicí | 5.18 | 5.18 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 5.23 | 5.23 | 1 | ||
České Velenice | 5.29 | 3 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci