R 868 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.56 | II | |||
Blansko | 11.15 | 11.16 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 11.26 | 11.30 | 2 | ||
Letovice | 11.37 | 11.38 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Svitavy | 11.57 | 12.03 | 3 | ||
Česká Třebová | 12.13 | 12.14 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Choceň | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.55 | 13.00 | 3 | ||
Přelouč | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Kolín | 13.24 | 13.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.02 | 14.02 | 1 jižní část/1 | ||
Praha-Smíchov | 14.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci