Os 8532 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 17.06 | 2 | |||
Velký Borek | 17.09 | 17.09 | |||
Mělnická Vrutice | 17.12 | 17.12 | |||
Hleďsebe | 17.18 | 17.18 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 17.21 | 17.21 | |||
Lhotka u Mělníka | 17.24 | 17.26 | 3 | ||
Nebužely | 17.33 | 17.33 | |||
Živonín | 17.37 | 17.37 | |||
Kanina | 17.41 | 17.41 | |||
Mšeno | 17.47 | 18.31 | 2 | ||
Skramouš | 18.35 | 18.35 | |||
Vrátno | 18.39 | 18.39 | |||
Trnová | 18.43 | 18.43 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 18.46 | 18.46 | |||
Skalsko | 18.48 | 18.48 | |||
Katusice | 18.54 | 18.56 | 2 | ||
Líny | 19.00 | 19.00 | |||
Bukovno | 19.03 | 19.03 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.16 | 19.23 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 19.29 | 19.31 | 1/2 | ||
Řepov | 19.34 | 19.34 | |||
Kolomuty | 19.37 | 19.37 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 19.41 | 19.41 | |||
Dlouhá Lhota | 19.45 | 19.45 | |||
Bechov | 19.50 | 19.50 | |||
Rohatsko | 19.53 | 19.53 | |||
Dolní Bousov | 19.57 | 20.00 | 4 | ||
Sobotka | 20.06 | 20.08 | 2 | ||
Libošovice | 20.12 | 20.12 | |||
Malechovice | 20.16 | 20.16 | |||
Mladějov v Čechách | 20.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci