Os 8430 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.12 | 1/1 | |||
Nasavrky | 14.17 | 14.17 | |||
Balkova Lhota | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Meziříčí | 14.23 | 14.23 | |||
Padařov | 14.27 | 14.27 | |||
Božejovice | 14.30 | 14.33 | 2 | ||
Sepekov | 14.39 | 14.39 | |||
Milevsko | 14.43 | 14.44 | 3 | ||
Líšnice | 14.47 | 14.47 | |||
Branice | 14.51 | 14.55 | 3 | ||
Stehlovice | 14.57 | 14.57 | |||
Jetětice | 15.00 | 15.00 | |||
Červená nad Vltavou | 15.03 | 15.03 | |||
Vlastec | 15.09 | 15.09 | |||
Záhoří | 15.14 | 15.14 | 3 | ||
Vrcovice | 15.18 | 15.18 | |||
Písek město | 15.22 | 15.22 | 2 | ||
Písek jih | 15.25 | 15.25 | |||
Písek | 15.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci