Os 8428 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.08 | 1/1 | |||
Nasavrky | 12.13 | 12.13 | |||
Balkova Lhota | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Meziříčí | 12.19 | 12.19 | |||
Padařov | 12.23 | 12.23 | |||
Božejovice | 12.26 | 12.28 | 2 | ||
Sepekov | 12.34 | 12.34 | |||
Milevsko | 12.38 | 12.40 | 3 | ||
Líšnice | 12.43 | 12.43 | |||
Branice | 12.47 | 12.54 | 3 | ||
Stehlovice | 12.56 | 12.56 | |||
Jetětice | 12.59 | 12.59 | |||
Červená nad Vltavou | 13.02 | 13.02 | |||
Vlastec | 13.08 | 13.08 | |||
Záhoří | 13.13 | 13.13 | 3 | ||
Vrcovice | 13.17 | 13.17 | |||
Písek město | 13.21 | 13.21 | 2 | ||
Písek jih | 13.24 | 13.24 | |||
Písek | 13.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci