Os 8427 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 10.20 | 3 | |||
Písek jih | 10.22 | 10.22 | |||
Písek město | 10.25 | 10.25 | 2 | ||
Vrcovice | 10.29 | 10.29 | |||
Záhoří | 10.33 | 10.33 | 3 | ||
Vlastec | 10.38 | 10.38 | |||
Červená nad Vltavou | 10.43 | 10.43 | |||
Jetětice | 10.46 | 10.46 | |||
Stehlovice | 10.49 | 10.49 | |||
Branice | 10.52 | 10.53 | 3 | ||
Líšnice | 10.56 | 10.56 | |||
Milevsko | 11.00 | 11.11 | 3 | ||
Sepekov | 11.14 | 11.14 | |||
Božejovice | 11.21 | 11.24 | 2 | ||
Padařov | 11.27 | 11.27 | |||
Meziříčí | 11.31 | 11.31 | |||
Balkova Lhota | 11.33 | 11.33 | 3 | ||
Nasavrky | 11.37 | 11.37 | |||
Tábor | 11.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci