Os 8420 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 4.21 | 1/1 | |||
Nasavrky | 4.26 | 4.26 | |||
Balkova Lhota | 4.30 | 4.31 | 3 | ||
Meziříčí | 4.32 | 4.32 | |||
Padařov | 4.36 | 4.36 | |||
Božejovice | 4.39 | 4.40 | 2 | ||
Sepekov | 4.46 | 4.46 | |||
Milevsko | 4.50 | 4.51 | 3 | ||
Líšnice | 4.54 | 4.54 | |||
Branice | 4.58 | 4.58 | 3 | ||
Stehlovice | 5.01 | 5.01 | |||
Jetětice | 5.04 | 5.04 | |||
Červená nad Vltavou | 5.07 | 5.07 | |||
Vlastec | 5.13 | 5.13 | |||
Záhoří | 5.17 | 5.18 | 3 | ||
Vrcovice | 5.22 | 5.22 | |||
Písek město | 5.26 | 5.27 | 2 | ||
Písek jih | 5.30 | 5.30 | |||
Písek | 5.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci