Os 8411 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 15.21 | 3 | |||
Putim | 15.25 | 15.25 | 3 | ||
Písek | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Písek jih | 15.33 | 15.33 | |||
Písek město | 15.36 | 15.36 | 2 | ||
Vrcovice | 15.40 | 15.40 | |||
Záhoří | 15.44 | 15.44 | 3 | ||
Vlastec | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Jetětice | 15.59 | 15.59 | |||
Stehlovice | 16.02 | 16.02 | |||
Branice | 16.04 | 16.05 | 3 | ||
Líšnice | 16.09 | 16.09 | |||
Milevsko | 16.12 | 16.14 | 3 | ||
Sepekov | 16.18 | 16.18 | |||
Božejovice | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Padařov | 16.29 | 16.29 | |||
Meziříčí | 16.33 | 16.33 | |||
Balkova Lhota | 16.34 | 16.35 | 3 | ||
Nasavrky | 16.39 | 16.39 | |||
Tábor | 16.44 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci