Vlak Os 8273 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.28 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 18.33 | 18.33 | |||
Tomice | 18.38 | 18.38 | |||
Olbramovice | 18.44 | 18.50 | 2/5 | ||
Votice | 18.55 | 18.55 | |||
Heřmaničky | 19.01 | 19.05 | 3 | ||
Ješetice | 19.11 | 19.11 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 19.14 | 19.14 | |||
Střezimíř | 19.18 | 19.20 | 2 | ||
Mezno | 19.24 | 19.24 | |||
Sudoměřice u Tábora | 19.28 | 19.28 | |||
Chotoviny | 19.33 | 19.34 | 2/3 | ||
Tábor | 19.42 | 3/4 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci