Os 7869 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kařízek | 23.19 | 2/1 | |||
Kařez | 23.22 | 23.22 | |||
Cerhovice | 23.27 | 23.27 | |||
Hořovice | 23.32 | 23.33 | 2 | ||
Praskolesy | 23.37 | 23.37 | |||
Stašov | 23.40 | 23.40 | |||
Zdice | 23.43 | 23.44 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 23.48 | 23.48 | |||
Králův Dvůr | 23.50 | 23.50 | |||
Beroun | 23.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci