Os 7821 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.41 | 3v | |||
Plzeň-Doubravka | 17.44 | 17.44 | |||
Ejpovice | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Klabava | 17.52 | 17.52 | |||
Rokycany | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Svojkovice | 18.00 | 18.00 | |||
Holoubkov | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Mýto | 18.06 | 18.07 | |||
Kařízek | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Kařez | 18.12 | 18.13 | |||
Cerhovice | 18.17 | 18.17 | |||
Hořovice | 18.22 | 18.26 | 1 | ||
Praskolesy | 18.30 | 18.30 | |||
Stašov | 18.33 | 18.33 | |||
Zdice | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 18.39 | 18.40 | |||
Králův Dvůr | 18.42 | 18.42 | |||
Beroun | 18.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci