Os 7810 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.13 | 2 | |||
Králův Dvůr | 10.16 | 10.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.19 | 10.19 | |||
Zdice | 10.22 | 10.23 | 3 | ||
Stašov | 10.25 | 10.26 | |||
Praskolesy | 10.28 | 10.29 | |||
Hořovice | 10.32 | 10.35 | 2 | ||
Cerhovice | 10.39 | 10.40 | |||
Kařez | 10.44 | 10.45 | |||
Kařízek | 10.47 | 10.48 | 2/1 | ||
Mýto | 10.50 | 10.51 | |||
Holoubkov | 10.53 | 10.54 | 1/1 | ||
Svojkovice | 10.57 | 10.57 | |||
Rokycany | 11.01 | 11.02 | 2 | ||
Klabava | 11.05 | 11.06 | |||
Ejpovice | 11.08 | 11.08 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.14 | 11.14 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.18 | 3v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci