R 778 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.13 | 4 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 5.19 | 5.21 | 3 | ||
Beroun | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Zdice | 6.01 | 6.02 | 3 | ||
Hořovice | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Kařez | 6.16 | 6.17 | |||
Rokycany | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.38 | 6.40 | 2 | ||
Plzeň zastávka | 6.42 | 6.43 | |||
Dobřany | 6.54 | 6.55 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 6.59 | 7.00 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 7.06 | 7.06 | 2 | ||
Lužany | 7.10 | 7.10 | |||
Borovy | 7.13 | 7.13 | |||
Švihov u Klatov | 7.19 | 7.19 | 2 | ||
Klatovy | 7.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci