Vlak Os 7743 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.50 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 11.52 | 11.53 | 1/2 | ||
Hýskov | 11.57 | 11.58 | 2 | ||
Nižbor | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Žloukovice | 12.07 | 12.07 | |||
Račice nad Berounkou | 12.10 | 12.10 | |||
Zbečno | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 12.18 | 12.18 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Křivoklát | 12.27 | 12.27 | |||
Městečko u Křivoklátu | 12.29 | 12.29 | |||
Pustověty | 12.33 | 12.33 | |||
Lašovice | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 12.40 | 12.40 | |||
Rakovník | 12.45 | 4 |
jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci