Vlak Os 7725 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.14 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 20.16 | 20.17 | 1/2 | ||
Hýskov | 20.21 | 20.22 | 2 | ||
Nižbor | 20.26 | 20.26 | 2 | ||
Žloukovice | 20.30 | 20.30 | |||
Račice nad Berounkou | 20.34 | 20.34 | |||
Zbečno | 20.37 | 20.37 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 20.41 | 20.41 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Křivoklát | 20.49 | 20.49 | |||
Městečko u Křivoklátu | 20.52 | 20.52 | |||
Pustověty | 20.56 | 20.56 | |||
Lašovice | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 21.03 | 21.03 | |||
Rakovník | 21.08 | 4 |
nejede 24.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci