Vlak Os 7723 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.10 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 19.12 | 19.13 | 1/2 | ||
Hýskov | 19.18 | 19.18 | 2 | ||
Nižbor | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Žloukovice | 19.27 | 19.27 | |||
Račice nad Berounkou | 19.30 | 19.30 | |||
Zbečno | 19.33 | 19.36 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 19.40 | 19.40 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 19.45 | 19.45 | 2 | ||
Křivoklát | 19.48 | 19.48 | |||
Městečko u Křivoklátu | 19.50 | 19.50 | |||
Pustověty | 19.54 | 19.54 | |||
Lašovice | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 20.01 | 20.01 | |||
Rakovník | 20.06 | 4 |
jede v do 19.III. a od 8.XI., od 22.III. do 5.XI. jede denně;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci