Vlak Os 7702 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 5.09 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 5.13 | 5.13 | |||
Lašovice | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Pustověty | 5.20 | 5.20 | |||
Městečko u Křivoklátu | 5.24 | 5.24 | |||
Křivoklát | 5.26 | 5.26 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 5.29 | 5.29 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 5.35 | 5.35 | |||
Zbečno | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 5.42 | 5.42 | |||
Žloukovice | 5.45 | 5.45 | |||
Nižbor | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Hýskov | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 5.59 | 6.00 | 1/2 | ||
Beroun | 6.03 | 1 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci