R 767 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bpee237 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 13.30 | 2 | |||
Švihov u Klatov | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Přeštice | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Dobřany | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 14.16 | 14.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14.19 | 14.22 | 1 | ||
Rokycany | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Kařez | 14.43 | 14.44 | |||
Hořovice | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Zdice | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Beroun | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 15.42 | 15.44 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.51 | 4 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci