Os 7610 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.10 | 1 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 19.14 | 19.14 | |||
Plzeň-Bolevec | 19.17 | 19.17 | |||
Plzeň-Orlík | 19.20 | 19.20 | |||
Třemošná u Plzně | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 19.29 | 19.29 | |||
Horní Bříza | 19.33 | 19.35 | 1 | ||
Kaznějov | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Plasy | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Horní Hradiště | 19.55 | 19.55 | |||
Mladotice zastávka | 19.59 | 19.59 | |||
Mladotice | 20.02 | 20.03 | 3 | ||
Potvorov | 20.09 | 20.09 | |||
Žihle | 20.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci