Os 7542 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 10.40 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 10.44 | 10.44 | |||
Janovice nad Úhlavou | 10.48 | 10.49 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 10.53 | 10.53 | |||
Nýrsko | 10.56 | 11.00 | 1 | ||
Dešenice | 11.04 | 11.04 | |||
Zelená Lhota | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 11.23 | 11.23 | |||
Špičák | 11.27 | 11.27 | 2 | ||
Železná Ruda město | 11.31 | 11.31 | |||
Železná Ruda centrum | 11.33 | 11.34 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 11.38 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci