R 752 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 3xBmz235 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.13 | 4 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 21.19 | 21.21 | 3 | ||
Beroun | 21.54 | 21.55 | 2 | ||
Zdice | 22.01 | 22.02 | 3 | ||
Hořovice | 22.08 | 22.09 | 2 | ||
Kařez | 22.16 | 22.17 | |||
Rokycany | 22.27 | 22.28 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.38 | 22.40 | 2 | ||
Plzeň zastávka | 22.42 | 22.43 | |||
Dobřany | 22.54 | 22.55 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 22.59 | 23.00 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 23.06 | 23.06 | 2 | ||
Lužany | 23.10 | 23.10 | |||
Borovy | 23.13 | 23.13 | |||
Švihov u Klatov | 23.19 | 23.19 | 2 | ||
Klatovy | 23.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci