Os 7501 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 19.53 | 1/3 | |||
Železná Ruda centrum | 19.57 | 19.57 | |||
Železná Ruda město | 19.59 | 20.00 | |||
Špičák | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 20.09 | 20.09 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Zelená Lhota | 20.22 | 20.22 | |||
Dešenice | 20.29 | 20.29 | |||
Nýrsko | 20.33 | 20.34 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 20.41 | 20.49 | |||
Bezděkov u Klatov | 20.53 | 20.53 | |||
Klatovy | 20.57 | 20.59 | 2 | ||
Točník | 21.03 | 21.03 | |||
Dehtín | 21.07 | 21.07 | |||
Švihov u Klatov | 21.10 | 21.10 | 2 | ||
Červené Poříčí | 21.13 | 21.13 | |||
Borovy | 21.17 | 21.17 | |||
Lužany | 21.20 | 21.21 | |||
Přeštice | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 21.29 | 21.29 | |||
Chlumčany u Dobřan | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Dobřany | 21.38 | 21.39 | 3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 21.48 | 21.48 | |||
Plzeň zastávka | 21.51 | 21.52 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 21.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci