Os 7427 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 16.33 | ||||
Domažlice | 16.35 | 16.37 | 5 | ||
Milavče | 16.43 | 16.43 | |||
Blížejov | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Osvračín | 16.50 | 16.50 | |||
Staňkov | 16.54 | 16.54 | 2 | ||
Holýšov | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 17.05 | 17.05 | |||
Stod | 17.08 | 17.08 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 17.12 | 17.12 | |||
Zbůch | 17.16 | 17.16 | |||
Nýřany | 17.20 | 17.23 | 2 | ||
Tlučná | 17.25 | 17.26 | |||
Vejprnice | 17.29 | 17.30 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.34 | 17.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.40 | 5z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci