Os 7423 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 15.28 | 5 | |||
Milavče | 15.34 | 15.34 | |||
Blížejov | 15.37 | 15.38 | 3 | ||
Osvračín | 15.41 | 15.41 | |||
Staňkov | 15.45 | 15.52 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 15.56 | 15.56 | |||
Holýšov | 15.59 | 16.01 | 2 | ||
Hradec u Stoda | 16.05 | 16.05 | |||
Stod | 16.08 | 16.08 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 16.12 | 16.12 | |||
Zbůch | 16.16 | 16.16 | |||
Nýřany | 16.20 | 16.23 | 2 | ||
Tlučná | 16.25 | 16.26 | |||
Vejprnice | 16.29 | 16.30 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 16.34 | 16.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.37 | 16.37 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.40 | 5z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci