Os 7417 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 12.30 | ||||
Domažlice | 12.32 | 12.35 | 5 | ||
Milavče | 12.41 | 12.41 | |||
Blížejov | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Osvračín | 12.48 | 12.48 | |||
Staňkov | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 12.56 | 12.56 | |||
Holýšov | 12.59 | 13.01 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 13.05 | 13.05 | |||
Stod | 13.08 | 13.08 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 13.12 | 13.12 | |||
Zbůch | 13.16 | 13.16 | |||
Nýřany | 13.20 | 13.23 | 2 | ||
Tlučná | 13.25 | 13.26 | |||
Vejprnice | 13.29 | 13.30 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 13.34 | 13.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.37 | 13.37 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci