Os 7408 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.20 | 5z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.22 | 8.22 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 8.24 | 8.25 | |||
Vejprnice | 8.29 | 8.30 | 4 | ||
Tlučná | 8.33 | 8.33 | |||
Nýřany | 8.36 | 8.38 | 2 | ||
Zbůch | 8.42 | 8.42 | |||
Chotěšov u Stoda | 8.45 | 8.46 | |||
Stod | 8.49 | 8.50 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 8.53 | 8.53 | |||
Holýšov | 8.57 | 9.00 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 9.02 | 9.02 | |||
Staňkov | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Osvračín | 9.10 | 9.10 | |||
Blížejov | 9.14 | 9.14 | 3 | ||
Milavče | 9.18 | 9.18 | |||
Domažlice | 9.25 | 9.26 | 5 | ||
Domažlice město | 9.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci