Os 7009 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 13.30 | 3 | |||
Tršnice | 13.35 | 13.35 | 2 | ||
Nebanice | 13.40 | 13.40 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Dasnice | 13.49 | 13.49 | 5 | ||
Hlavno | 13.53 | 13.53 | |||
Citice | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Sokolov | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Královské Poříčí | 14.02 | 14.02 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 14.08 | 14.08 | 2 | ||
Chodov | 14.11 | 14.12 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 14.17 | 14.17 | |||
Karlovy Vary | 14.22 | 14.26 | 1 | ||
Dalovice | 14.29 | 14.29 | |||
Hájek | 14.33 | 14.33 | |||
Ostrov nad Ohří | 14.40 | 14.41 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.46 | 14.47 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 14.52 | 14.53 | 1/2 | ||
Boč | 14.56 | 14.56 | |||
Perštejn | 15.00 | 15.00 | 2 | ||
Kotvina | 15.04 | 15.04 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.08 | 15.13 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.17 | 15.18 | 2 | ||
Chomutov | 15.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci