Os 6988 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 20.00 | 3 | |||
Chlumín | 20.05 | 20.05 | |||
Netřeba | 20.08 | 20.08 | |||
Úžice | 20.12 | 20.13 | 3 | ||
Chvatěruby | 20.18 | 20.18 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 20.27 | 20.27 | |||
Nelahozeves | 20.30 | 20.30 | |||
Nové Ouholice | 20.33 | 20.33 | |||
Mlčechvosty | 20.36 | 20.36 | |||
Vraňany | 20.38 | 20.38 | |||
Cítov | 20.43 | 20.43 | |||
Dolní Beřkovice | 20.46 | 20.46 | |||
Horní Počaply | 20.51 | 20.51 | |||
Hněvice | 20.55 | 20.55 | 1/3 | ||
Záluží | 20.59 | 20.59 | |||
Dobříň | 21.02 | 21.02 | |||
Roudnice nad Labem | 21.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci