Os 6953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.04 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 20.11 | 20.11 | |||
Prackovice nad Labem | 20.15 | 20.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 20.17 | 20.17 | |||
Malé Žernoseky | 20.20 | 20.20 | |||
Lovosice město | 20.22 | 20.22 | |||
Lovosice | 20.26 | 20.27 | 3 | ||
Lukavec | 20.30 | 20.30 | |||
Nové Kopisty | 20.32 | 20.32 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.34 | 20.34 | |||
Hrdly | 20.37 | 20.37 | |||
Oleško | 20.39 | 20.39 | |||
Hrobce | 20.42 | 20.42 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 20.50 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci