Os 6932 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.12 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 22.16 | 22.16 | |||
Praha-Podbaba | 22.19 | 22.19 | |||
Praha-Sedlec | 22.22 | 22.22 | |||
Roztoky u Prahy | 22.26 | 22.26 | |||
Roztoky-Žalov | 22.29 | 22.29 | |||
Úholičky | 22.31 | 22.31 | |||
Řež | 22.33 | 22.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.35 | 22.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.37 | 22.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 22.40 | 22.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 22.49 | 22.49 | |||
Nelahozeves | 22.52 | 22.52 | |||
Nové Ouholice | 22.54 | 22.54 | |||
Mlčechvosty | 22.57 | 22.57 | |||
Vraňany | 22.59 | 22.59 | |||
Cítov | 23.03 | 23.03 | |||
Dolní Beřkovice | 23.06 | 23.06 | |||
Horní Počaply | 23.10 | 23.10 | |||
Hněvice | 23.14 | 23.14 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 23.20 | 23.21 | 2 | ||
Hrobce | 23.25 | 23.25 | |||
Hrdly | 23.29 | 23.29 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.31 | 23.31 | |||
Lovosice | 23.37 | 23.38 | 2 | ||
Lovosice město | 23.40 | 23.40 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 23.56 | 23.57 | 3 | ||
Ústí nad Labem sever | 23.59 | 23.59 | |||
Neštěmice | 0.01 | 0.01 | |||
Povrly | 0.04 | 0.04 | |||
Děčín hlavní nádraží | 0.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci