..: Trasa vlaku Os 6928 - JŘ 2021 :..
Os 6928
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   21.42 III./5
  Praha-Holešovice zastávka  21.46 21.46 
  Praha-Podbaba  21.49 21.49 
  Praha-Sedlec  21.52 21.52 
  Roztoky u Prahy  21.56 21.56 
  Roztoky-Žalov  21.59 21.59 
  Úholičky  22.01 22.01 
  Řež  22.03 22.03 
  Libčice nad Vltavou-Letky  22.05 22.05 
  Libčice nad Vltavou  22.07 22.07 
  Dolany nad Vltavou  22.10 22.10 
  Kralupy nad Vltavou  22.15 22.16 2
  Nelahozeves zámek  22.19 22.19 
  Nelahozeves  22.22 22.22 
  Nové Ouholice  22.24 22.24 
  Mlčechvosty  22.27 22.27 
  Vraňany  22.29 22.29 
  Cítov  22.33 22.33 
  Dolní Beřkovice  22.36 22.36 
  Horní Počaply  22.40 22.40 
  Hněvice  22.44 22.44 1/3
  Záluží  22.47 22.47 
  Dobříň  22.50 22.50 
  Roudnice nad Labem  22.53 22.54 2
  Hrobce  22.58 22.58 
  Oleško  23.01 23.01 
  Hrdly  23.03 23.03 
  Bohušovice nad Ohří  23.05 23.05 
  Nové Kopisty  23.07 23.07 
  Lukavec  23.09 23.09 
  Lovosice  23.13 23.14 2
  Lovosice město  23.16 23.16 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  23.30  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster