..: Trasa vlaku Os 6916 - JŘ 2021 :..
Os 6916
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   13.42 III./5
  Praha-Holešovice zastávka  13.46 13.46 
  Praha-Podbaba  13.49 13.49 
  Praha-Sedlec  13.52 13.52 
  Roztoky u Prahy  13.56 13.56 
  Roztoky-Žalov  13.59 13.59 
  Úholičky  14.01 14.01 
  Řež  14.03 14.03 
  Libčice nad Vltavou-Letky  14.05 14.05 
  Libčice nad Vltavou  14.07 14.07 
  Dolany nad Vltavou  14.10 14.10 
  Kralupy nad Vltavou  14.15 14.23 2
  Nelahozeves zámek  14.26 14.26 
  Nelahozeves  14.29 14.29 
  Nové Ouholice  14.31 14.31 
  Mlčechvosty  14.34 14.34 
  Vraňany  14.36 14.36 
  Cítov  14.40 14.40 
  Dolní Beřkovice  14.43 14.43 
  Horní Počaply  14.47 14.47 
  Hněvice  14.51 14.51 1/3
  Záluží  14.54 14.54 
  Dobříň  14.57 14.57 
  Roudnice nad Labem  15.00 15.02 2
  Hrobce  15.05 15.05 
  Oleško  15.08 15.08 
  Hrdly  15.10 15.10 
  Bohušovice nad Ohří  15.13 15.13 
  Nové Kopisty  15.15 15.15 
  Lukavec  15.17 15.17 
  Lovosice  15.21 15.29 2
  Lovosice město  15.31 15.31 
  Malé Žernoseky  15.34 15.34 
  Litochovice nad Labem  15.37 15.37 
  Prackovice nad Labem  15.40 15.40 
  Dolní Zálezly  15.43 15.43 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  15.52  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster