..: Trasa vlaku Os 6906 - JŘ 2021 :..
Os 6906
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   7.58 III./5
  Praha-Podbaba  8.04 8.04 
  Roztoky u Prahy  8.10 8.10 
  Řež  8.14 8.14 
  Kralupy nad Vltavou  8.22 8.23 2
  Nelahozeves zámek  8.26 8.26 
  Nelahozeves  8.29 8.29 
  Nové Ouholice  8.31 8.31 
  Mlčechvosty  8.34 8.34 
  Vraňany  8.36 8.36 
  Cítov  8.40 8.40 
  Dolní Beřkovice  8.43 8.43 
  Horní Počaply  8.47 8.47 
  Hněvice  8.51 8.51 1/3
  Záluží  8.54 8.54 
  Dobříň  8.57 8.57 
  Roudnice nad Labem  9.00 9.02 2
  Hrobce  9.05 9.05 
  Oleško  9.08 9.08 
  Hrdly  9.10 9.10 
  Bohušovice nad Ohří  9.13 9.13 
  Nové Kopisty  9.15 9.15 
  Lukavec  9.17 9.17 
  Lovosice  9.21 9.29 2
  Lovosice město  9.31 9.31 
  Malé Žernoseky  9.34 9.34 
  Litochovice nad Labem  9.37 9.37 
  Prackovice nad Labem  9.40 9.40 
  Dolní Zálezly  9.43 9.43 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  9.52  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster