..: Trasa vlaku Os 6905 - JŘ 2021 :..
Os 6905
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   5.04 3
  Dolní Zálezly  5.11 5.11 
  Prackovice nad Labem  5.14 5.14 
  Litochovice nad Labem  5.16 5.16 
  Malé Žernoseky  5.19 5.19 
  Lovosice město  5.21 5.21 
  Lovosice  5.25 5.26 3
  Lukavec  5.28 5.28 
  Nové Kopisty  5.30 5.30 
  Bohušovice nad Ohří  5.32 5.33 2
  Hrdly  5.35 5.35 
  Oleško  5.37 5.37 
  Hrobce  5.40 5.40 
  Roudnice nad Labem  5.44 5.54 1/2
  Dobříň  5.57 5.57 
  Záluží  5.59 5.59 
  Hněvice  6.02 6.03 2
  Horní Počaply  6.07 6.07 
  Dolní Beřkovice  6.10 6.10 
  Cítov  6.13 6.13 
  Vraňany  6.16 6.16 
  Mlčechvosty  6.19 6.19 
  Nové Ouholice  6.21 6.21 
  Nelahozeves  6.23 6.23 
  Nelahozeves zámek  6.26 6.26 
  Kralupy nad Vltavou  6.31 6.42 3
  Dolany nad Vltavou  6.45 6.45 
  Libčice nad Vltavou  6.49 6.49 
  Libčice nad Vltavou-Letky  6.51 6.51 
  Řež  6.53 6.53 
  Úholičky  6.55 6.55 
  Roztoky-Žalov  6.57 6.57 
  Roztoky u Prahy  7.01 7.01 
  Praha-Sedlec  7.04 7.04 
  Praha-Podbaba  7.07 7.07 
  Praha-Holešovice zastávka  7.11 7.11 
  Praha Masarykovo nádraží  7.16  IV./6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster