Os 6881 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 17.37 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 17.39 | 17.40 | 5 | ||
Lom u Mostu | 17.44 | 17.44 | |||
Osek | 17.50 | 17.51 | |||
Háj u Duchcova | 17.53 | 17.53 | |||
Oldřichov u Duchcova | 18.00 | 18.00 | |||
Řetenice | 18.04 | 18.04 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Proboštov | 18.10 | 18.10 | |||
Bohosudov | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci