Os 6878 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.34 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Bohosudov | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Proboštov | 18.50 | 18.50 | |||
Teplice v Čechách | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Řetenice | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.02 | 19.02 | |||
Háj u Duchcova | 19.08 | 19.08 | |||
Osek | 19.10 | 19.10 | |||
Lom u Mostu | 19.17 | 19.17 | |||
Louka u Litvínova | 19.21 | 19.21 | 5 | ||
Litvínov | 19.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci