Os 6873 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee266 + Bdmtee265 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 13.37 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 13.39 | 13.40 | 5 | ||
Lom u Mostu | 13.44 | 13.44 | |||
Osek | 13.50 | 13.51 | |||
Háj u Duchcova | 13.53 | 13.53 | |||
Oldřichov u Duchcova | 14.00 | 14.00 | |||
Řetenice | 14.04 | 14.04 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Proboštov | 14.10 | 14.10 | |||
Bohosudov | 14.13 | 14.14 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 14.32 | 14.32 | 1 | ||
Neštěmice | 14.34 | 14.35 | |||
Neštědice | 14.38 | 14.38 | |||
Povrly | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Dobkovice | 14.46 | 14.46 | |||
Vilsnice | 14.49 | 14.50 | |||
Děčín hlavní nádraží | 14.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci