Os 6868 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.34 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 13.36 | 13.36 | 2 | ||
Bohosudov | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Proboštov | 13.50 | 13.50 | |||
Teplice v Čechách | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Řetenice | 13.56 | 13.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 14.02 | 14.02 | |||
Háj u Duchcova | 14.08 | 14.08 | |||
Osek | 14.10 | 14.10 | |||
Lom u Mostu | 14.17 | 14.17 | |||
Louka u Litvínova | 14.21 | 14.21 | 5 | ||
Litvínov | 14.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci