Os 6867 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 10.37 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 10.39 | 10.40 | 5 | ||
Lom u Mostu | 10.44 | 10.44 | |||
Osek | 10.50 | 10.51 | |||
Háj u Duchcova | 10.53 | 10.53 | |||
Oldřichov u Duchcova | 11.00 | 11.00 | |||
Řetenice | 11.04 | 11.04 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 11.07 | 11.08 | 2 | ||
Proboštov | 11.10 | 11.10 | |||
Bohosudov | 11.13 | 11.14 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 11.24 | 11.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci