Os 6855 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 4.31 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 4.33 | 4.34 | 5 | ||
Lom u Mostu | 4.38 | 4.38 | |||
Osek | 4.44 | 4.45 | |||
Háj u Duchcova | 4.47 | 4.47 | |||
Oldřichov u Duchcova | 4.53 | 4.54 | |||
Řetenice | 4.58 | 4.58 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 5.01 | 5.08 | 2 | ||
Proboštov | 5.10 | 5.10 | |||
Bohosudov | 5.13 | 5.14 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.24 | 5.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.27 | 5.29 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 5.32 | 5.32 | 1 | ||
Neštěmice | 5.34 | 5.35 | |||
Neštědice | 5.38 | 5.38 | |||
Povrly | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Dobkovice | 5.46 | 5.46 | |||
Vilsnice | 5.49 | 5.50 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci