Os 6833 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 20.23 | 2 | |||
Málkov | 20.28 | 20.28 | |||
Chomutov | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 20.36 | 20.36 | |||
Jirkov zastávka | 20.39 | 20.39 | |||
Most | 20.52 | 20.55 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 21.00 | 21.00 | |||
Bílina kyselka | 21.04 | 21.04 | |||
Bílina | 21.06 | 21.07 | 1 | ||
Chotějovice | 21.10 | 21.10 | |||
Želénky | 21.17 | 21.17 | |||
Duchcov | 21.20 | 21.20 | |||
Oldřichov u Duchcova | 21.26 | 21.26 | |||
Řetenice | 21.29 | 21.30 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 21.32 | 21.34 | 2 | ||
Proboštov | 21.37 | 21.37 | |||
Bohosudov | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 21.54 | 21.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci