Os 6832 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.40 | 1 | |||
Vilsnice | 20.43 | 20.43 | |||
Choratice | 20.45 | 20.45 | |||
Dobkovice | 20.47 | 20.47 | |||
Povrly-Roztoky | 20.50 | 20.50 | |||
Povrly | 20.54 | 20.54 | 1/2 | ||
Neštědice | 20.56 | 20.56 | |||
Mojžíř | 20.58 | 20.58 | |||
Neštěmice | 21.00 | 21.00 | |||
Ústí nad Labem sever | 21.02 | 21.02 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.06 | 21.20 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 21.22 | 21.22 | 2 | ||
Bohosudov | 21.33 | 21.33 | 2 | ||
Proboštov | 21.36 | 21.36 | |||
Teplice v Čechách | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Řetenice | 21.42 | 21.43 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 21.47 | 21.47 | |||
Duchcov | 21.52 | 21.52 | |||
Želénky | 21.55 | 21.55 | |||
Chotějovice | 22.00 | 22.00 | |||
Bílina | 22.03 | 22.04 | 2 | ||
Bílina kyselka | 22.07 | 22.07 | |||
Želenice nad Bílinou | 22.11 | 22.11 | |||
Most | 22.17 | 22.18 | 3 | ||
Třebušice | 22.24 | 22.24 | |||
Jirkov zastávka | 22.32 | 22.32 | |||
Odb Chomutov město | 22.35 | 22.35 | |||
Chomutov | 22.38 | 22.39 | 4 | ||
Málkov | 22.43 | 22.43 | |||
Kadaň-Prunéřov | 22.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci