Os 6824 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.30 | 1 | |||
Vilsnice | 16.33 | 16.33 | |||
Choratice | 16.35 | 16.35 | |||
Dobkovice | 16.37 | 16.37 | |||
Povrly-Roztoky | 16.40 | 16.40 | |||
Povrly | 16.44 | 16.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 16.46 | 16.46 | |||
Mojžíř | 16.48 | 16.48 | |||
Neštěmice | 16.50 | 16.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 16.52 | 16.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.56 | 16.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.00 | 17.00 | 2 | ||
Bohosudov | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Proboštov | 17.15 | 17.15 | |||
Teplice v Čechách | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Řetenice | 17.23 | 17.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 17.27 | 17.27 | |||
Duchcov | 17.32 | 17.32 | |||
Želénky | 17.35 | 17.35 | |||
Chotějovice | 17.40 | 17.40 | |||
Bílina | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Bílina kyselka | 17.55 | 17.55 | |||
Želenice nad Bílinou | 17.59 | 17.59 | |||
Most | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Třebušice | 18.12 | 18.12 | |||
Jirkov zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Odb Chomutov město | 18.23 | 18.23 | |||
Chomutov | 18.26 | 18.27 | 4 | ||
Málkov | 18.31 | 18.31 | |||
Kadaň-Prunéřov | 18.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci