Os 6819 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.23 | 2 | |||
Málkov | 13.28 | 13.28 | |||
Chomutov | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 13.36 | 13.36 | |||
Jirkov zastávka | 13.39 | 13.39 | |||
Třebušice | 13.46 | 13.46 | |||
Most | 13.52 | 13.55 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 14.00 | 14.00 | |||
Bílina kyselka | 14.04 | 14.04 | |||
Bílina | 14.06 | 14.07 | 1 | ||
Chotějovice | 14.10 | 14.10 | |||
Želénky | 14.17 | 14.17 | |||
Duchcov | 14.20 | 14.20 | |||
Oldřichov u Duchcova | 14.26 | 14.26 | |||
Řetenice | 14.29 | 14.30 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 14.32 | 14.34 | 2 | ||
Proboštov | 14.37 | 14.37 | |||
Bohosudov | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 15.01 | 15.01 | 1 | ||
Neštěmice | 15.03 | 15.03 | |||
Mojžíř | 15.05 | 15.05 | |||
Neštědice | 15.07 | 15.07 | |||
Povrly | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 15.13 | 15.13 | |||
Dobkovice | 15.16 | 15.16 | |||
Choratice | 15.17 | 15.17 | |||
Vilsnice | 15.20 | 15.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci