Os 6818 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.30 | 1 | |||
Vilsnice | 13.33 | 13.33 | |||
Choratice | 13.35 | 13.35 | |||
Dobkovice | 13.37 | 13.37 | |||
Povrly-Roztoky | 13.40 | 13.40 | |||
Povrly | 13.44 | 13.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 13.46 | 13.46 | |||
Mojžíř | 13.48 | 13.48 | |||
Neštěmice | 13.50 | 13.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 13.52 | 13.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.56 | 13.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 14.00 | 14.00 | 2 | ||
Bohosudov | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Proboštov | 14.15 | 14.15 | |||
Teplice v Čechách | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Řetenice | 14.23 | 14.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 14.27 | 14.27 | |||
Duchcov | 14.32 | 14.32 | |||
Želénky | 14.35 | 14.35 | |||
Chotějovice | 14.40 | 14.40 | |||
Bílina | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Bílina kyselka | 14.55 | 14.55 | |||
Želenice nad Bílinou | 14.59 | 14.59 | |||
Most | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Třebušice | 15.12 | 15.12 | |||
Jirkov zastávka | 15.20 | 15.20 | |||
Odb Chomutov město | 15.23 | 15.23 | |||
Chomutov | 15.26 | 15.27 | 4 | ||
Málkov | 15.31 | 15.31 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci