Os 6813 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 10.23 | 2 | |||
Málkov | 10.28 | 10.28 | |||
Chomutov | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 10.36 | 10.36 | |||
Jirkov zastávka | 10.39 | 10.39 | |||
Most | 10.52 | 10.53 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 10.58 | 10.58 | |||
Bílina kyselka | 11.02 | 11.02 | |||
Bílina | 11.04 | 11.05 | 1 | ||
Chotějovice | 11.09 | 11.09 | |||
Želénky | 11.15 | 11.15 | |||
Duchcov | 11.18 | 11.18 | |||
Oldřichov u Duchcova | 11.24 | 11.24 | |||
Řetenice | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 11.30 | 11.34 | 2 | ||
Proboštov | 11.37 | 11.37 | |||
Bohosudov | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 11.54 | 11.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.57 | 11.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 12.01 | 12.01 | 1 | ||
Neštěmice | 12.03 | 12.03 | |||
Mojžíř | 12.05 | 12.05 | |||
Neštědice | 12.07 | 12.07 | |||
Povrly | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 12.13 | 12.13 | |||
Dobkovice | 12.16 | 12.16 | |||
Choratice | 12.17 | 12.17 | |||
Vilsnice | 12.20 | 12.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 12.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci